Комплексне впровадження

Про нас

 

Пам'ятники з граніту

Надмогильні пам'ятники з граніту, які виготовляє наша майстерня, уявляють собою найбільш характерний тип пам'ятків, які використовують з давен. Завдяки граніту можна отримати дуже надійний, довговічний та з унікальною кольоровою гамою пам'ятник. Адже тільки граніт має значну міцність та витримує будь-які погодні умови чи вплив зовнішнього середовища протягом багатьох років. Кращі пам'ятники з граніту у Луцьку є монументальні споруди встановлені в селі Гаразджі на цвинтарі або на нашіх місцевих цвінтарях це в районі Теремно та по вулиці Рівнеськоїякі знаходяться там століттями.

Ми займаємося виготовленням і встановленням  надгробних пам'ятників будь-якого ступеня складності, від простих до ексклюзивних, з вічного матеріалу - натурального граніту. 

 

Такі пам'ятники практично не піддаються руйнуванню і допоможуть зберегти пам'ять про близьку людину протягом довгого часу. 

 


Для нас надгробний пам'ятник - не тільки символ жалоби і гіркоти втрати, а й витвір мистецтва. 

 

Досить часто у нас замовляють пам'ятники клієнти з інших міст, у тому числі й досить далеко розташованих, що не знайшли у себе в містах продукції гідного рівня. 

 

Ми зібрали у себе кращих фахівців своєї справи - художників-портретистів, каменетесів,  установників пам'ятників. Всі ці працівники зарекомендували себе в очах численних клієнтів як професіонали.

 

 


 Як доглядати за пам'ятником Ви можете прочитати в нашій статті яка знаходитися в новинах і назівается "Особливості Догляду за пам'ятником"