Комплексне впровадження

Чому у Луцьку варто купувати камінь саме у нас?

6 Червень 2016
Фото: 

     Вся справа в тому, що по довговічності, міцності і морозостійкості, вони в багато разів перевищують граніти іноземного виробництва. Щільність впливає на всмоктування вологи каменем. А так як щільність зарубіжних гранітів значно менша, вони більше (краще) вбирають вологу. Експлуатація в умовах  країн – добувачів цілком себе виправдовує, так як перепади температур в Індії, Китаї і т.д. складає в середньому 20-30 градусів за рік.У нас коливання досягають 75 градусів, від «-35» взимку і до «+40» влітку, тобто наш граніт адекватно реагує на наш клімат, що не завдає в майбутньому з ним ніяких клопотів.

      Іноземні граніти вбирають вологу влітку (частіше осінню), що призводить до подальшого заморожування води всередині структури граніту взимку.

     По – перше , це призводить до втрати початкового забарвлення граніту, виходить ефект «шахівниці», при укладанні і облицюванні великих поверхонь, коли одні плитки втрачають кольоровість сильніше, або одна плита частково на своїй поверхні місцями втрачає колір (тобто робляться плями, з якими нічого неможна вдіяти), але це ще не так страшно, з точки зору експлуатації, оскільки призводить лише до зовнішніх змін.

     По – друге, всі іноземні граніти через набір вологи за кілька сезонів руйнуються, ось це вже серйозна проблема.

    Наша компанія працює виключно з Українським виробником та надає гарантії якості та надійності.