Комплексне впровадження

фото підвіконь з різного виду гранітів та мармуру

 

Підвіконня з натурального каменю (прямі, лекальні, збірні)

Виготовлення підвіконь з мармуру та граніту на замовлення за Вашими розмірами, будь-якої форми з фасонної профільною обробкою торців.

 

 

Мармурові підвіконня додадуть вишуканий і стильний вигляд внутрішньому інтер'єру квартири або будинку, допоможуть створити комфортну атмосферу всередині приміщень. Також підвіконня не тільки красиві, але і довговічні, надійні, практичні не потребують спеціального догляду. Вони радують око довгі роки, зберігаючи свою первісну бездоганність.


 Підвіконня - це особлива деталь інтер'єру Вашого будинку, яка створює затишну та святкову атмосферу, підкреслюючи красу вікна. Підвіконня з натурального каменю - це класика, символ міцності, комфорт, і разом з гармонійно прикрашають вікно рослинами частинка природи у Вашому домі.

 

Якщо Ви цінуєте і розумієте перевага натурального каменю, відчуваєте неповторність його візерунка, різноманітність кольорів, красивий і довговічний мармур або граніт - це найкращий варіант з усіх різновидів природного каменю для виготовлення міцного, унікального підвіконня, володіє відмінними експлуатаційними і естетичними характеристиками і повністю відповідає стилістиці приміщення.

 

Підвіконня найчастіше роблять з натурального каменю полірованої фактури, яка відкриває природний малюнок каменя з забарвленням, який залежить від різних домішок і вкраплень. 

 

За допомогою форм і матеріалу, з якого зроблений підвіконня, ми зможемо підкреслити і посилити гарне враження про Вашій квартирі або будинку, створити особливу святкову атмосферу багатства і достатку.

 

Підвіконня з мармуру, виготовляються нашими фахівцями, красиві, практичні, довговічні і надійні, стійкі до перепадів температур, не потребують спеціального догляду і підійдуть для прикраси будь-якого приміщення. Зберігаючи свою первісну бездоганність, вони будуть радувати Вас довгі роки.

Перш ніж замовити виготовлення підвіконь з мармуру, пам'ятайте про унікальність цього каменю, зверніть особливу увагу на його природні прожилки і інші кольорові включення, завдяки яким підвіконня з мармуру будуть неповторні.

 

Підвіконня з граніту володіють якостями ще більш видатними, міцнісними і довговічними. Гранітні підвіконня не бояться ні навантажень, ні подряпин, ні вологи. Різноманітність кольорів граніту та його багата фактура дозволяють створити для Вашого будинку розкішні підвіконня, які прекрасно впишуться в будь-який інтер'єр і екстер'єр.

 

Для замовлення підвіконня з мармуру або граніту, з точки зору міцності, вибір каменю не має особливого значення, так як ці камені майже однаково виправдовують себе. Відмінність у них в тому, що граніт має зернисту текстуру, а мармур більш м'яку. І мармурові і гранітні підвіконня довговічні і практичні, володіють міцністю і стійкістю до перепадів температур і впливу вологи, тому їх можна встановлювати як всередині приміщення, так і зовні.

 

з граніта 3
з граніта 1
з граніта 2
з граніта 5
з мармуру 2
з граніта 4
з мармуру 1
з мармуру 4
з мармуру 3