Комплексне впровадження

Гранітні вази, лампади

 Замовляючи виготовлення пам'ятника, замовник, як правило, приділяє найпильнішу увагу зовнішньому вигляду пам'ятника і матеріалу, з якого він буде виготовлений. Але зазвичай упускається з уваги те, що пам'ятник повинен містити деякі декоративні елементи, які не тільки прикрасять пам'ятник, але і зроблять його експлуатацію більш зручною. Наприклад, після установки пам'ятника, ви напевно будете приносити до нього квіти, і тоді у вас виникне питання, куди їх покласти. Звичайно, нічого протиприродного немає в тому, щоб просто покласти квіти на сам пам'ятник, але в цьому випадку вони втратять свій зовнішній вигляд або загубляться взагалі через добу. А от якщо б при замовленні пам'ятника ви замовили виготовлення ваз і кульок в якості додаткового декоративного прикраси пам'ятника, то проблем з тим, куди покласти квіти у вас просто б не виникло. Крім цього, коли пам'ятник прикрашений додатковими декоративними елементами, то це говорить про те, що родичі не забувають того, для кого пам'ятник був поставлений і ця пам'ять не просто данина традиціям, а вираз поваги до людини.

 
Таким чином, додаткові декоративні елементи пам'ятника необхідні як з естетичної, так і з практичної точки зору догляду за пам'ятником. Цілком зрозуміло, що декоративні елементи, що прикрашають пам'ятник, повинні гармоніювати із загальним видом пам'ятника. Так якщо пам'ятник виготовлений з граніту, то і кульки для пам'ятника повинні виготовлятися з цього пам'ятника. Якщо подібні декоративні елементи виготовлялися на стадії виготовлення самого пам'ятника, то ніяких проблем з виготовленням декоративних елементів зазвичай не виникає, так як у майстрів під рукою є весь необхідний матеріал потрібного кольору і текстури. Але якщо декоративні елементи виготовляються вже після установки пам'ятника, то підібрати потрібний колір і текстуру для виготовлення додаткових декоративних елементів буває досить складно. Наприклад, той же граніт має безліч відтінків, які не завжди гармонійно поєднуються один з одним. Тому якщо ви вирішили замовити вази для пам'ятників, вже після установки самого пам'ятника, то для цієї роботи необхідно залучати професіоналів, які здатні підібрати оптимальний колір і фактуру каменю. Для цього, фахівець, перш ніж приступити до роботи, виїжджає на місце встановлення пам'ятника і визначає, де оптимальніше всього встановити декоративні елементи, якого вони повинні бути розміру, кольору і текстури. Тільки після проведення такої попередньої роботи, спеціаліст з виготовлення декоративних елементів до пам'ятників, приступає до роботи.
 
Важливим є те, яким чином після свого виготовлення декоративні елементи будуть закріплені на пам'ятнику. Декоративні елементи на пам'ятник бувають самої різної форми, яка ніяк не сприяє тому, щоб бути міцно закріпленою на поверхні пам'ятника. Наприклад, для того, щоб закріпити кулі на пам'ятник, потрібно ретельно готувати поверхню пам'ятника і кулі до кріплення. Тут важлива висока точність проведення робіт, так як робота з каменем не допускає будь-яких переробок, якщо рука майстра здригнулася під час обрізки каменю, то все виріб буде зіпсовано. Тобто, якщо говорити інакше, при встановленні додаткових декоративних елементів на пам'ятник, не допускається помилок при підготовці поверхонь кріплення, інакше пам'ятник буде зіпсований. Тому, якщо ви замовляєте виготовлення декоративних елементів в одній компанії, то буде не розумно з вашого боку, звертатися, з проханням встановити на пам'ятник декоративні елементи до іншої компанії.
 
Всі роботи повинні бути проведені одними і тими ж спеціалістами, тільки в цьому випадку, ви отримаєте той результат, якого домагаєтеся.
Вази з габбро, лезніка, покостовського і капустяного гранітів