Комплексне впровадження

Облицювання гранітом і мармуром

 

 

 Все частіше для облицювання заборів і терас застосовується натуральний камінь. Переваги використання натурального каменя при облицюванні заборів і терас очевидні: камінь (граніт, габро, лабрадорит) стійкий до дії ультрафіолетового випромінювання, температурних коливань, хімічних впливів, інших агресивних чинників навколишнього середовища. Натуральний камінь довговічний, надійний, естетичний та практичний. Серед великого різноманіття порід натурального каменю для виготовлення накривок найбільше застосування знаходить граніт.


По суті, гранітна накривка забору або тераси з являє собою гранітну поліровану плитку, однак, на відміну від звичайної полірованої гранітної плитки, для додання накрывке більш естетичного вигляду, на торцях знімаються фігурні фаски, поверхня ж торців гранітної накрывки полірується. З метою запобігання небажаного потрапляння дощової води на тильну площини накрывки, на останній проводиться нарізка капельник. Для додання накрывке більш масивного виду, до низу торця накрывки виконується підклеювання бічних елементів.


Максимально можлива довжина цільної накрывки - 1 000 мм, максимально можлива ширина цільної накрывки - 600 мм, максимально можлива товщина цільної накрывки - 50 мм. Виготовлені накрывки з габро мають максимальний розмір 600х400 мм, зважаючи на низьку блочності габро (блочностью називається відсутність тріщин тектонічного освіти в межах одиниці об ’ єму породи).

 

Монтаж гранітних накривок повинен здійснюватися мінімум двома фахівцями, на заздалегідь підготовлену поверхню. Як клеющего матеріалу при монтажі накривок з граніту слід застосовувати як клею на цементній, так і на поліефірної основі. При монтажі накривок з каменю безперервно повинен проводиться контроль площинності монтажу, ширини швів стиків, правильності нанесення клею на тильну сторону накрывки.

 

Покостовський граніт