Комплексне впровадження

Сходи з граніту і мрамору

 Переваги сходин  з  натурального каменю  

 Сходи з натурального каменя відрізняються естетичною досконалістю, неповторністю узору і екологічною чистотою. Термостійкість і морозостійкість кам'яних сходин  робить їх набагато переважнішими, особливо якщо ви будуєте на століття. Щоб переконатися в довговічності цього матеріалу, варто лише пригадати пам'ятники античної культури, що дійшли до наших днів. Безперечною перевагою сходин з мармуру і граніту є їх водонепроникність, і отже - несхильність грибку і іншим неприємним наслідкам тривалої взаємодії з водою. 

Чим же відрізняються один від одного граніт і мармур?

 Граніт є продуктом повільного охолодження і каменіння магматичної рідини, або утворюється в процесі гранітизації різних земних порід. Граніт має за природою своїй світло-сіре забарвлення, але, завдяки домішкам, може приймати самі різні кольори: рожевий, червоний, інколи навіть зелений. Він є більш зносостійким, ніж мармур і сміливо використовується в облицюванні міських мостових, при будівництві доріг і зовнішніх сходів.

Мармур  завдяки своїй структурі, легко схильний до поліровки. Він, як правило, володіє світлим забарвленням, але в разі наявності домішок, набуває самих різних відтінків і малюнка: від жовтого аж до червоного і чорного. На відміну від граніту, мармур вважається капризнішим матеріалом, але інколи він є переважнішим. Його гущавині використовують для облицювання полови і рівнів у ванних кімнатах і лазнях, а також для будівництва внутрішніх сходів.

Сходи з мармуру можуть стати родзинкою будь-якого інтер'єру. Вони чудово уживуться і з мармуровою підлогою і з дерев'яним паркетом, а мармурові або декоративні металеві перила підкреслять своєрідність і розкіш інтер'єру. Мармур називають «домашнім» каменем: його естетичні характеристики вище, ніж у граніту, але він вимагає до себе більш пильної уваги. Витонченість і краса цього унікального матеріалу очевидна, а неповторне різноманітність кольору і малюнка відкриває безмежні можливості для творчого освоєння конкретного інтер'єру. Парадні сходи у вітальні заміського будинку з білими мармуровими сходами або інтригуюча і розкішна темно-зелена ванна, - вибір залишається за господарем. Дизайн вашого інтер'єру буде ексклюзивним ще й тому, що фактура каменю унікальна і ніколи не повториться.
Сходи з граніту чудово підійдуть для оформлення екстер'єру вашого будинку: ганок, фонтан або вхід в альтанку, виконані в граніті, завжди будуть виглядати витончено. У той же час, висока зносостійкість і невибагливість граніту дозволить вам не думати про реставрацію, щонайменше, в найближчі сто років.
з граніту 1
з граніту 2
з граніту 4
з граніту 3
з граніту 5
з граніту 8
з граніту 6
з граніту 7
з мармуру 01
з мармуру 02
з мармуру 03
з мармуру 04