Комплексне впровадження

Столики і лавки

 Виготовлення гранітних лавочок, як правило, здійснюється без спинки, але можливі різні варіанти в залежності від дизайн-проекту. При бажанні навіть можна нанести напис на спинці лавки або на столі.

Багато хто ще пам'ятають ті часи, коли більшість люди біля могилок померлих встановлювали дерев'яні лавочки та столи. Природно, такі конструкції через час втрачають свій зовнішній вигляд, оскільки не здатні витримати негоду і зовнішні впливи. Тому, через час «зносилися» конструкції доводилося міняти на нові, які через невеликий період часу прийдуть знову в непридатність. Альтернативою дерев'яним столам та лавочками стали гранітні споруди, які здатні простояти вічно, оскільки натуральний камінь досить міцний.
Взагалі, в нинішній період часу неможливо уявити інший універсальний матеріал, який можна використовувати не тільки для виготовлення ритуальних столів і лавок, але і для пам'ятників, стел, обелісків і монументів замінює собою природний натуральний камінь. Адже граніт не тільки міцний і довговічний, але і володіє природною красою. Саме тому для виготовлення столів і лавок, а також інших ритуальних конструкцій ми використовуємо такий вид натурального каменю як гірський граніт.
Гірський натуральний граніт є однією з найбільш високоміцних і твердих кам'яних порід. Крім цього, обшліфувати натуральний граніт має надзвичайно мальовничий, помпезний і добротний вигляд.