Комплексне впровадження

Виготовляємо пам'ятники з граніту та мармурової крихти, також підвіконня та сходи з природного каменя (габро, базальт, лабродаріт, капустнянський граніт, лезніковський граніт, тощо).

 

Ми  виготовляємо:
-  Пам'ятники з граніту;
- Підвіконня з граніту;
- Сходи з граніту;
- Художні роботи на могильних пам'ятниках. 

 

Граніт в руках майстра - це можливість творити гарні та цікаві  вироби: сходи, підвіконня, пам'ятники, могильні плити, квітники, огорожі,  вази, а також інші надмогильні і ритуальні споруди.

 

 

У житті кожної людини трапляється горе, коли помирає близька людина. Через рік на могилу встановлюють індивідуальні пам'ятники, відмінні за своїм зовнішнім оформленням. Кожен пам'ятник і матеріал, з якого він виконаний, несе в собі певний сенс. Тому і замовлення пам'ятника - справа нелегка.

 
Підвіконня з граніту відрізняються міцністю і довговічністю. Гранітні підвіконня викликають відчуття надійності і достатку. Цей натуральний природний камінь, вік якого налічує мільйони і мільярди років, народився з глибин магматичної лави. Загартований в температурах, про які навіть помислити складно, він є самим чистим і довговічним виробним каменем. Краса матеріалу, сформованого з розпечених крапель лави, неповторна і неповторна.

Дрібнозернисту структуру граніту наука ще не зуміла достовірно створити штучно граніт.
Гранітне підвіконня додасть інтер'єру квартири або офісу грунтовність і надійність. І це не проста видимість.

Граніт випробуваний і підтвердив свої унікальні властивості багаторічною практикою застосування матеріал. Гранітні підвіконня володіють високою міцністю і практичністю. І якщо ви пред'являєте особливі вимоги до ступеня надійності, то таке підвіконня саме для вас.

Підбираючи на підвіконня граніт, кожен замовник керується власними смаками та уподобаннями. Насичені природні кольори та структури дозволяють підвіконням з цього унікального каменю стати гармонійною частиною будь-якого інтер'єру.
 
Сходи завжди є найпоказовішою частиною будь-якого будинку. Облицювання сходів свідчить про статус людини. Найбільш респектабельними є сходи з каменю. Завдяки своїй довговічності і міцності сходів з каменю завоювали прихильність багатьох людей, які приділяють особливу увагу надійності цього елементу будівлі, разом з їх ексклюзивним стилем і показовістю.
 
Граніт відрізняється більш суворим візерунком. Завдяки своїй зовнішній стриманості, сходи з граніту прикрасять будь-який будинок як зсередини, так і зовні. Облицювання сходів гранітом додає дизайну будинку солідності і також свідчить про становище власника. Крім зовнішньої елегантності, гранітні сходи володіють також значною практичністю. Сходи з граніту довговічні і міцні, їм не страшна волога або механічні пошкодження, і навіть через багато років на них немає слідів потертості. Гранітні сходи не потрібно полірувати, фарбувати або використовувати скоби, куточки і інше, завдяки чому зберігається первозданний вигляд вироби з натурального каменю. Благородні відтінки сходи з граніту і неперевершена краса самого каменю, подумки повертають вас до древньої екзотики лицарських замків.